Aktualności

Mitsubishi L200 Triton 2019 (V) - akcesoria off-road
 
29 marca 2024

Mitsubishi L200 Triton 2019 (V) - akcesoria off-road


Mitsubishi Triton L200 piątej generacji już sam w sobie jest imponującym pojazdem off-roadowym, ale dzięki modyfikacjom More 4x4 możesz podnieść jego terenowe możliwości na jeszcze wyższy poziom.


Zderzaki off-road i wyciągarka

Montaż zderzaka przedniego z wyciągarką More 4x4 to nie tylko kwestia wyglądu. Ten solidny zderzak zapewnia niezbędną ochronę podczas jazdy w trudnym terenie, a wyciągarka może okazać się bezcenna w sytuacjach awaryjnych.

Zderzak tylny More 4x4 to kolejna istotna modyfikacja, która wzmacnia tył pojazdu i zapewnia dodatkową ochronę.


Osłony podwozia

Ochrona podwozia to kluczowy element podczas jazdy w terenie. Dlatego też montaż osłon podwozia More 4x4 to kolejny krok, który warto rozważyć. Te solidne osłony chronią podwozie przed uszkodzeniami, zapewniając spokój umysłu nawet podczas jazdy po najbardziej wymagających trasach.


Pick-up bedslide

Jeśli potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności i łatwego dostępu do ładunku w swoim Mitsubishi L200, platforma wysuwana typu bedslide More 4x4 na pace jest idealnym rozwiązaniem.


Bed Rack

Bed rack More 4x4 umożliwia nie tylko montaż namiotów dachowych oraz przewóz dodatkowego ładunku, ale może służyć także jako mocowanie pod dodatkowe oświetlenie pojazdu.


Akcesoria off-road More 4x4

Podsumowując, modyfikacje off-road More 4x4 dla Mitsubishi L200 Triton 2019 pozwalają użytkownikom jeszcze bardziej wykorzystać potencjał tego wszechstronnego pojazdu. Dzięki nim, jazda w trudnym terenie staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca i bezpieczna.